Psycholog WarszawaPozostawiając partnera z Borderline
forum psychiczne, forum psychiatryczne, forum psychologia

Zdrowa psychika, forum zdrowa psychika dotycząca psychologii zdrowia, higieny psychicznej oraz zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Pozostawiając partnera z Borderline

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Pozostawiając partnera z Borderline on Pon Kwi 23, 2012 6:24 am

Admin


Admin
Pozostawiając partnera z Borderline

Oddzielenie od "granicy" często obejmuje trzy etapy: Oddział, kończąc związek, a Follow-up Ochrona.

Odłączenie

Podczas tej części oddziela się od "granicy", można rozpoznać, co należy zrobić i stworzyć plan Exit. Wiele osób nie w próbach odłączyć od "Borderline", ponieważ opuścić nagle i impulsywnie, bez właściwego planowania, bez zasobów. W wielu przypadkach, "Borderline" jest izolowana swojego partnera od innych, ma kontrolę nad finansami lub ma kontrolę nad głównym wyjściem potrzebuje np. samochodu. Podczas fazy odrywania powinieneś ...

- Przestrzegać sposób są traktowane. Uważaj metod wymienionych powyżej i zobacz jak "Borderline" prace.

- Stopniowo coraz bardziej nudne, mniej mówić, dzielić się mniej uczucia i opinie. Celem jest prawie nudzić "Borderline", aby zmniejszyć emocjonalny, jednocześnie nie stwarzając sytuację, która sprawi, iż będziesz cel.

- Cicho skontaktować się z rodziną i wsparcie innych. Ustalić, jakiej pomocy mogą być - z miejscem na pobyt, ochrony, pomocy finansowej itp.

- Jeśli boisz się przemocy i wykorzystywania, sprawdź lokalne prawnych lub prawo opcji egzekwowania takich jak zlecenia do krępowania.

- Jeśli "Borderline" jest destrukcyjne, powoli swoje kosztowności z domu, czy razem, czy próby odzyskania kosztowności, jeśli w ich posiadaniu. W wielu przypadkach można utracić niektóre rzeczy osobiste podczas swojego oddziału - niewielka cena za pozbycie się "na pograniczu".

- Stop argumentując, debaty czy dyskusji kwestii. Zatrzymaj obronie i wyjaśnianiu siebie - odpowiadając komentarze takie jak "Byłem tak zmieszany ostatnio" lub "jestem pod wpływem stresu tyle nie wiem, dlaczego robię nic więcej".

- Rozpoczęcie spada wskazówki o depresji, wypalony, lub nie zna życia w ogóle. Pamiętaj - "Borderline" nigdy nie bierze odpowiedzialności za to, co dzieje się w każdym związku. "Borderline" będzie czuć się lepiej o opuszczeniu związku, czy mogą zrzucić winę na Ciebie. Wiele osób jest zmuszonych do "play mylić" i matowe, dzięki czemu "Borderline", aby opowiedzieć innym "Moja dziewczyna (lub chłopak) około pół orzechów!" Mogą oni powiedzieć innym, że jesteś szalony lub zdezorientowany, ale będziesz bezpieczniejszy. Pozwól im myśleć co chcą o tobie tak długo jak jesteś w trakcie demontażu.

- Nie rozpocząć kolejną relację. To będzie tylko skomplikować sytuację i zwiększyć gniew. Najprościej jest "powalić" przez kilka miesięcy. Pamiętaj, że "Borderline" będzie szybko znaleźć inną ofiarę i stają się natychmiast dołączyć tak długo, jak skupienie się na to może przygasać.

- W "Borderline" zaczyna kwestionować zmiany w zachowaniu, przyznać splątanie, depresja, emocjonalnie drętwienie, i wiele innych nudnych reakcji. Ustawia podstawę do zakończenia związku.

Kończenie relacji

Pamiętając, że "Borderline" nie ponosi odpowiedzialności, reaguje gniewem na krytykę, i jest skłonny do paniki reakcje dystansu - kończy relację nadal ten sam temat jako oddział.

- Wyjaśnij, że jesteś emocjonalnie odrętwiały, zmieszana i wypalony. Nie możesz czuć czegokolwiek dla kogokolwiek i chcesz zakończyć relację prawie na jej rzecz. Przypomnij im, że już zapewne zauważyliście coś jest nie tak i że trzeba czasu, aby uporządkować swoje uczucia i Fix co się z tobą dzieje. Jak obrzydliwe jak może się wydawać, być może trzeba będzie użyć motywu "Nie jestem w prawo dla wszystkich w tym momencie w moim życiu". Jeśli "Borderline" można winić koniec na ciebie, jak oni, jeśli zakończył związek i tak, że odejdzie szybciej.

- Jeśli "The Borderline" panikuje, otrzymasz prysznic rozmów telefonicznych, listów, notatek na swoim samochodzie, itp. reagują na każdy w ten sam sposób - nudne dzięki. Jeśli radykalnych lub poddać, straciłeś kontrolę ponownie.

- Skup się na potrzeby czasu z dala od sytuacji. Nie zgadzasz się z wielu negocjacji, które będą oferowane - randki rzadziej randki tylko raz w tygodniu, przerwy tylko w tygodniu, chodzenie do poradnictwa ludzi, itd. Tak długo, jak "The Borderline" ma kontakt z Tobą, że czuć istnieje szansa, aby manipulować ciebie.

- "Borderline" skupi się na co czujesz się winny. W każdym kontakcie telefonicznym usłyszysz, jak bardzo jesteś kochany, ile zostało zrobione dla Ciebie, i jak wiele poświęcili dla Ciebie. W tym samym czasie, usłyszysz o tym, co bum jesteś za doprowadzenie ich dalej, nie dając im okazję do naprawienia rzeczy, i krępujące je kończy związek.

- Nie staraj się ich zrozumieć, jak się czujesz - to się nie stanie. "Borderline" tylko zajmuje się, jak się czują - twoje uczucia nie mają znaczenia. Będziesz tracić czas staramy się je zrozumieć i będą obserwować dyskusje jako szansę, aby czuć się bardziej winni i manipulować ciebie.

- Nie wchodzą na nagłe zmiany w zachowaniu lub obietnicami małżeństwa, wycieczki, prezenty itp. W tym czasie już widzieliśmy, jak "Borderline" jest normalnie i naturalnie. Każdy może zmienić w krótkim okresie czasu, zawsze wrócić do swojego normalnego zachowania kiedyś kryzys się skończy.

- Seek profesjonalne doradztwo dla siebie lub na pomoc innych w tym czasie. Będziesz potrzebował zachęty i wskazówek. Pamiętaj, że jeśli "Borderline" dowiaduje się, że szukasz pomocy będą krytykować doradztwo, terapeuta lub wysiłku.

- Nie należy używać terminów takich jak "kiedyś", "może", czy "w przyszłości". Kiedy "Borderline" słyszy takie możliwości, myślą, że jesteś osłabieniu i zwiększa swoje ciśnienie.

- Wyobraź sobie martwy automacie. Jeśli jesteśmy w Las Vegas na automacie i pociągnij uchwyt dziesięć razy nic się nie dzieje - przechodzimy do innego komputera. Jednakże, jeśli na raz dziesiąty automat wypłaca nam nawet trochę, trzymamy pociągając za uchwyt - myśląc jackpot jest w drodze. Jeśli jesteśmy bardzo surowy i stabilny o decyzji zakończyć związek przez wiele dni, a potem nagle oferujemy możliwość lub nadzieję na pojednanie - mamy otrzymać niewielką opłatą a ciśnienie będzie kontynuowana. Nigdy nie zmieniaj swoją pozycję - zawsze mówią to samo. "Borderline" będzie zatrzymać odtwarzanie maszynę, która nie opłaca i szybko przenieść do innego.


Kontynuacja ochrony

"Borderline" nie widzi ich odpowiedzialności lub zaangażowanie w trudności w związku. Z psychologicznego punktu widzenia, "Borderline" żył i zachowywał się w ten sposób większość swojego życia i jasno wszystkie ich dorosłym życiu. Jak oni naprawdę nie widzą siebie winy lub jako osoby z problemem, "Borderline" ma tendencję do myślenia, że ​​dziewczyna lub chłopak jest po prostu przechodzi fazę - ich partner (ofiara) może być czasowo mieszane lub mylone, mogą one być słuchanie niewłaściwych ludzi, czy mogą one być zły o coś i dostaniesz nad nim wkrótce. "Borderline" rzadko odłącza całkowicie i często próbują kontynuować kontakt z partnerem, nawet po związek jest zakończony. Podczas okres obserwacji Ochrony pewne wytyczne są następujące:

- Nigdy nie zmieniać pierwotnej pozycji. To już koniec na stałe! Nie mów o możliwych zmian w swojej pozycji w przyszłości. Można by pomyśleć, że będzie spokój "Borderline", ale to tylko mówi im, że możliwości nadal istnieje i tylko trochę bardziej ciśnienie jest potrzebne, aby powrócić do związku.

- Nie zgadzam się na spotkania i zjazdy, aby omówić dawne czasy. Na "The Borderline", omawiając dawne czasy, jest w rzeczywistości sposobem zdenerwowany cię narazić Cię z tropu, i korzystać z winy podłączyć jeszcze raz.

- Nie oferujemy szczegółów dotyczących swojego nowego życia i związków. Zapewniam go, że zarówno jego życie i wasze życie jest teraz prywatna i że masz nadzieję, że są szczęśliwi.

- Jeśli zaczniesz poczucie winy w trakcie rozmowy telefonicznej, wysiąść szybko telefonu. Coraz więcej osób powróci do złych małżeństw i związków z powodu poczucia winy niż cokolwiek innego. Jeśli posłuchasz tych telefonów, jakby taping je znajdziesz "Borderline" spędza większość rozmowy próbuje czujesz się winny.

- W każdym kontakcie z ex "Borderline", przewidują jedynie raport, podobnie jak chcesz zapewnić swoim Gladys ciotką. Na przykład: "Jestem nadal ciężko pracuje, a nie coraz lepiej w tenisa To o nim.".

- Kiedy "Borderline" powie Ci jak trudno rozpadzie była, akcja z nim kilka ogólnych myśli o łączenie i jak znalezienie właściwej osoby jest trudne. Podczas gdy "Borderline" chce skupić się na relacji, mówić w kategoriach Ann Landers - "Cóż, rozbijając trudno na kogokolwiek Randka to trudne w dzisiejszych czasach jestem pewien, że będziemy w końcu znaleźć kogoś, który jest odpowiedni dla obu stron.. z nas. " Pamiętaj - osobiste nic!

- Zachowaj wszystkie kontakt krótkie i słodkie - krótszy tym lepiej. Jeśli chodzi o "Borderline" jest zaniepokojony, że zawsze jesteś na najlepszej drodze gdzieś, coś w mikrofalówce, lub twoja matka jest chodzenie po schodach do domu. Wish "Borderline" dobrze, ale zawsze z tym samym tonem, że możesz zaoferować komuś właśnie mówił do w sklepie spożywczym. Do rozmów telefonicznych, elektronicznych firmy tworzą poręczny gadżet, który produkuje około dwadzieścia dźwięki - dzwonka alarmowego piekarnik lub kuchenka mikrofalowa, zapukać do drzwi itp. To małe urządzenie jest wygodne w użyciu przez telefon - kolacja mikrofalowa właśnie wyszedł czy ktoś jest przy drzwiach. Zróbcie wszystko, cokolwiek musisz zrobić, aby podtrzymać rozmowę krótki - a nie osobiste.


Kluczem do zdrowia jest wczesne rozpoznanie i leczenie problemów

We wszystkich naszych relacjach przez całe życie, spotkamy wiele osób z różnych osobowości. Niektóre z nich są radość mieć w naszym życiu, a niektóre z nami przez całe życie miłości i bezpieczeństwa. Inne spotykamy stanowić pewne zagrożenie dla nas i naszej przyszłości ze względu na ich osobowości i postaw. Zarówno w dziedzinie medycyny i zdrowia psychicznego - kluczem do zdrowia jest wczesne rozpoznanie i leczenie problemów - przed dotarciem do punktu, że są poza leczenia. W latach praktyki psychoterapii i poradnictwa, leczenia ofiar "Borderline", wzory postaw i zachowań pojawiają się w "The Borderline", które mogą teraz być wymienione i określone w nadziei na zapewnienie wczesnego wykrycia i ostrzegania. Kiedy te oznaczenia i powierzchni wskaźniki i wzór jest określony, musimy działać szybko, aby uciec od tej sytuacji. Kontynuując relację z "pogranicza" spowoduje w związku, który obejmuje zastraszania, strachu, złości, paranoiczna kontrolę i całkowitą utratę poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Jeśli były zaangażowane w długoterminowej relacji z "pogranicza", po pomyślnym uciec można zauważyć, że ponieśli jakieś szkody psychiczne, które wymagają profesjonalnej naprawy. W wielu przypadkach stres był tak silny, że może masz stresu produkowany depresji. Możesz mieć poważne szkody w self-confidence/self-esteem lub do swoich uczuć na temat płci przeciwnej lub stosunków. Psychologowie, psychiatrzy, pracownicy socjalni i doradcy są dostępne w lokalnej społeczności, aby pomóc i Cię jak odzyskać od niszczących relacji z "pogranicza".

Zobacz profil autora http://zdrowa-psychika.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach