Psycholog WarszawaDepresja jest najczęstszym problemem ze zdrowiem psychicznym
forum psychiczne, forum psychiatryczne, forum psychologia

Zdrowa psychika, forum zdrowa psychika dotycząca psychologii zdrowia, higieny psychicznej oraz zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Depresja jest najczęstszym problemem ze zdrowiem psychicznym

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin

Niektóre ogólne myśli:

1
Depresja jest najczęstszym problemem ze zdrowiem psychicznym traktowane przez współczesnych psychologów i psychiatrów. W większości przypadków hospitalizacja nie jest wymagana, jeśli nie czekał, aż będziesz miał czynne myśli samobójcze.

2
Jeśli jesteś w depresji, oczekują twój mózg wypełnia się psychiczne śmieci - przygotuj się na to! W tym czasie nie zostaną podjęte działania na tych myśli śmieci i nie wprowadzi znaczących zmian w swoim życiu. Najlepiej poczekać, aż śmieciarka pozostawia przed podjęciem decyzji, które będą lub mogą odmienić nasze życie.

3
Depresja został zbadany przez lekarzy, psychologów, psychiatrów, naukowców i innych. Słuchać rad swoich fachowców, którzy zajmują się depresji - nie Twoi sąsiedzi lub Twoje Gladys ciotki. Jeśli umieszczony na leki, może być powiedział "Nie bierz tego Dope". Pamiętaj, że ludzie Ci dają rady nie ma 200 kilometrów na godzinę śmieciarka po nich! Trzymać z profesjonalnym opinii. Depresja jest problemem chemiczne, nie spowodowane przez demony, diabły, złe nawyki żywieniowe, a nów lub innych Stare żony opowieści.

4
Możesz mieć inne objawy z depresji, takie jak ciężka niepokój lub pobudzenie ust stymulacji, nie spać w ogóle, "hiper", itp.). To tylko oznacza, inny został wyrzucony w neurochemiczne W tych przypadkach, psychiatra może najlepiej wybrać lekarstwa na połączenie lęku i depresji.

5
Kiedy jesteś w depresji, ci, którzy was miłują będzie ból-w-tyłek. Będą "bug" to nieustannie, próbuje pocieszyć was, dając porady ("poradzic" jest najczęściej), i stara się być po twojej stronie. Dzieci będą się cienie, kiedy ich matka jest w depresji, prawie ochrony mamo. Bądź przygotowany na to.

6
Podczas depresji, pamiętaj, że twój mózg idzie na polowanie zły pamięci, szukając starych wspomnień, aby cię torturować. Bądź przygotowany, aby przeżyć lub ponownego czuć stary boli, stare wątpliwości, stare winy, a stare smutki. Może być ciekawy temat, jakie pliki pamięci mózg wybiera zamiast skupiać się na tych wspomnień. Można oczekiwać, że twój mózg stale odtwarzać taśmę wideo (Twój "najgorszy Hits" taśma) swojego życia. Będziesz czuć się winni za rzeczy, które uczynił tak, jak dziecko, błędy dokonane dziesięć lat temu, itd. Będziesz żyć w przeszłości tak długo, jak depresja pozostaje. To może Cię zainteresować wiedzieć, że wraz ze wzrostem poziomu serotoniny, "przeszłości" powrót do przeszłości jako pamięć - nie tortury.

7
Ponieważ twój mózg tortury was, może "zablokować na" strasznych myśli. Możesz czuć się masz śmiertelną chorobą. Możesz zostać skonfrontowane z karabinami, myśli złe, itp. Często osoby czują się w jakiś sposób skażone chorobą zabójcy, obawiając się, będą one przekazać go do swojej rodziny. Jeden mąż przyniósł żonie w leczeniu, kiedy zaczęła mocowania śniadanie w chirurgicznej maski i rękawice gumowe! Jeden człowiek starał leczenia w biurze po gwoździ swoją szafę wyłączenia z 148 gwoździ - jego mózg został zajęty shotguna w tej szafie, mówiąc mu, by zabić jego rodzinę, a następnie sam.

W innych sytuacjach depresji, ludzie stają się obsesją innych kwestiach, prawie zawsze "nie droga podjęta". Często postrzegane jako kryzys wieku średniego, prosto-szprychowe biznesmen chce teraz Harley i tatuaż podczas gdy inna osoba zaczyna nagle myśleć o przeszłości ukochaną. W niemal wszystkich tych sytuacjach, jednostka działa całkowicie z charakterem.

8
Wszystkie przygnębiony ludzie szukają ucieczki. Wspólne metody próbuje uciec depresji są nadmierne spożycie alkoholu, narkotyków, relacji seksualnych, praca przebieralnie itp. wiele dobrych małżeństw są tracone w tych czasach jak małżonka depresji partnera słyszy "Muszę mieć miejsca" lub "Muszę uciec i odnaleźć siebie!" Znajdziesz te ucieczki nie działają. Te metody tylko skomplikować swoją depresję i regenerację. Najprościej - nie dokonywać zmian, po prostu dostać się do specjalisty.

9
Większość ludzi klasyfikować wszystkie leki, które działają na emocje, jak "pigułki nerwowych". Jest to dalekie od prawdy. Psychiatrzy rzeczywiście leki dla niepokoju / nerwowości (Valium, Ativan, Xanax, itd.) i do depresji (Elavil, Prozac, Zoloft, Sinequan, itp.). Różnych związków chemicznych w mózgu są zaangażowane w każdym stanie i wielu ludzi popełnia poważny błąd robienia lekarstw antianxiety dla swoich "nerwów", myśląc, że traktują ich depresja - Źle! Podczas gdy będziesz spokojniejszy, zostaniesz depresję. To jak picie piwa na sześć złamaną ręką - może czujesz ból mniejszy ale twoja ręka jest jeszcze złamane. Psychiatra jest najbardziej wykwalifikowanych, aby wybrać właściwe lekarstwo.

10
Jeśli są umieszczone na leki, nie oczekuj natychmiastowej naprawy. Z lekami przeciwdepresyjnymi, jest podobna do uzupełniania oleju w samochodzie, tylko w 1/8th o kwartę dzień. Jak można kontynuować przyjmowanie leku, twój nastrój powoli poprawia się poziom serotoniny, zwiększa w mózgu. Kiedy w depresji, każdy dzień jest zły i pełen psychicznego śmieci. Jako lek nadal będziesz mieć zły, potem dobry dzień. Jak serotonina jest wyższa, to masz zły rano, potem trzy dobre dni. W skrócie, to jest złe-i-dobry na początku, w końcu dobre dni z rutynowych kłopotów. Nikt nie jest szczęśliwy cały czas. Ludzie, którzy są zadowoleni cały czas są zinstytucjonalizowane - to nie jest normalne. "Normalny" to dobry nastrój z normalnymi reakcjami na stres codziennego życia.

11
Przy wyborze terapeuty / doradcy, każdy jest inny. Wszyscy mają różne osobowości, stylów i postaw. Wybierz taki, który ma swój styl i najważniejsze - ktoś to ma sens. Jeśli spełniasz jeden z napisem "Nie wierzę w leki" - stamtąd wydostać! Że terapeuta jest około trzydziestu lat za nowoczesnego leczenia. Często lekarz rodzinny jest w stanie ustalić najlepszy terapeuta na danym obszarze. Można również szukać znaków akceptacji w profesjonalnej społeczności, takich jak przywileje szpitalnych. Być może trzeba będzie rozejrzeć się znaleźć terapeutę właśnie dla Ciebie.

Jako uwaga, wielu niedoświadczonych terapeutów lub osoby z ograniczoną szkolenia może pominąć faktu, że o depresji. Możesz przyjechać do biura terapeuty zajętą ​​czymś w swoim dzieciństwie, które faktycznie się wydarzyło 20 lat temu. Możesz także oszukać lekarza rodzinnego z wielu fizycznych dolegliwości, jak kiedy Serotonina jest niski, wszystkie systemy ciała wydają się wariuje. Odpowiednio przeszkolony terapeuta będzie nie tylko poprosił o swoim życiu i wychowania, ale o fizycznych aspektach sytuacji; sen, potrzeby seksualne, koncentracja i inne wskaźniki niskiego serotoniny depresji i stresu. Niedoświadczony terapeuta może skoncentrować się na "śmieciarka" myśli i przegapić duży obraz, obecność depresji. Jeśli jesteś klinicznym depresji, cotygodniowe dyskusje o przeszłości, jak powiedział przez śmieciarka tylko przedłużyć swoją depresję i ewentualnie wzmocnić go. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem rodzinnym, aby uzyskać / Fizjoterapia obraz sytuacji, ponieważ większość lekarzy są zwykle przygotowani do rozpoznawania oznak niskiej serotoniny depresji. Jeśli uważasz, że depresja jest częścią problemu, poproś lekarza rodzinnego o skierowanie do psychiatry lub psychologa w Twojej okolicy.

12
Depresja wpływa więcej niż osoby z depresją - to rodzina-i-znajomi problemem również. Jeżeli współmałżonek jest w depresji, może on być stale mówimy o historii małżeństwa i relacji. Pamiętaj, "śmieciarka" działa w mózgu, myśląc o wszystkich złych rzeczy, które zostały wykonane, powiedział lub nie zrobił. Małżonek, który nie jest w depresji jest często "po cenach dumpingowych na" setki oskarżeń i myśli, które na długo po-the-rzeczywistości i całkowicie poza korektą w tym momencie. Nondepressed małżonek może nagle dowiadują się, że nigdy ich partner lubił ich fryzury, ich matki, ich wybór samochodu lub cenę domu. Nondepressed małżonek będzie usłyszeć wiele "myśli", które były obecne w czasie małżeńskich decyzji, często lata temu, ale nigdy nie zostały wymienione. Nondepressed małżonek może być budzony w nocy z zarzutów i skarg, które mogą trwać godzinami. Nondepressed małżonek będzie czuć się odpowiedzialny za te niewypowiedziane życzenia i będzie bezradny jak depresją błędów list małżonkiem i nieporozumień, jakie miały miejsce w trakcie całego małżeństwa / związku. Choć może zostały one omówione w czasie, nondepressed małżonek otrzyma dużo winę za ostatnie wydarzenia.

Jeśli twój syn lub córka jest w depresji, może nagle wycofać z rodziny lub stać się wrogie. Ze względu na ich młodości, większość ich życiowych doświadczeń jest związane z rodziną, pamiętając, że doświadczenia rodzinne stanowi 70 procent ich psychicznego taśmie wideo. Z tego powodu "śmieciarka" będzie przegląd każdy błąd lub problem w ich wychowaniu. W takich przypadkach rodzice są "po cenach dumpingowych na" z tego, co zrobiłem źle, złe decyzje Zrobili w podnoszeniu syn / córka lub uczucia, które nigdy nie były omawiane związane z ich braci i sióstr. Z niską samooceną stworzony przez depresji i stresu, syn / córka może być mocno odrzucenia, jakby czując muszą odrzucić rodziców, zanim rodzice mieli okazję je odrzucić. Gniew i wrogość jest często tak silny, że rodzice przegapić fakt, że ich syn / córka jest w depresji - są zbyt zajęci, radzenia sobie z oskarżeniami lub wrogości, aby zobaczyć depresyjny nastrój.

Starsi synowie i córki mogą zacząć przepraszać za swoje zachowanie w dzieciństwie, szukających przebaczenia - pomimo faktu, że są teraz rodzice sami. Rodzice mogą być zszokowani, że ich depresja żonaty syn / córka nagle myśleć o rozwód w sytuacji, która jest "znikąd" i całkowicie nieoczekiwane.

Jeśli przyjaciel jest w depresji, będą one nagle nie mają żadnego interesu w utrzymywaniu waszej przyjaźni. Będą przestań nazywać, zwiedzanie, czy pisania. Jeśli depresję najlepszy przyjaciel nagle daje ich najbardziej cenione w posiadanie lub prosi, aby być zawarte w ich woli dbać o swoje dzieci - być w pogotowiu! Takie zachowania są często częścią planu samobójczego, w którym przygnębiony przyjaciel chce "zająć się sprawami" zanim opuszczą tę ziemię. W tym momencie serce do serca Dyskusja jest potrzebna, być może oferując im towarzyszyć do biura profesjonalnego o pomoc. Wiele osób z depresją są doprowadzone do urzędu przez rodziców, przyjaciół, ministrów, unii stewardów lub nadzorców pracy.

Zobacz profil autora http://zdrowa-psychika.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach