Psycholog WarszawaRozpoznać oznaki depresji i kiedy prosić o pomoc
forum psychiczne, forum psychiatryczne, forum psychologia

Zdrowa psychika, forum zdrowa psychika dotycząca psychologii zdrowia, higieny psychicznej oraz zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Rozpoznać oznaki depresji i kiedy prosić o pomoc

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Rozpoznać oznaki depresji i kiedy prosić o pomoc
Depresja dotyka osoby fizyczne i psychiczne zdolności. Według specjalistów od zdrowia psychicznego, depresja jest zaburzeniem nastroju, który wpływa na ciało, emocje, zachowanie i relacje.

Non-środowiskowe depresja występuje wtedy, gdy jest to usterka do mózgu. Substancje chemiczne w mózgu i komórek przestać komunikacji. Choć depresja może być poczucie izolacji, odnotowano, że 16% Amerykanów doświadcza stanu w czasie ich życia.
Objawy depresji

Są chwile, kiedy ludzie komentarza czują się trochę "pod Weather". Lekceważyć lub ignorować może pozostawić problem pozostaje nierozpoznana. Choć nasilenie depresji w zależności od indywidualnych, znaków charakterystycznych dla depresji są:Bezsilny
Smutny
Beznadziejny
Zmęczenie
Bezsenność
Bóle głowy
Frustracja
Utrata apetytu
Myśli samobójcze

Według Stephena L. Bernhardt, autora "depresją: Thoughts Rozumienie samobójstwa w 3 grudnia 2008 artykule w HealthyPlace, samobójstwo nie jest rozwiązaniem. Stwierdza on, "opcja oznacza, że ​​mamy wybór i okrada śmierci nas zarówno, opcji i możliwości wyboru. Śmierć jest nieodwracalny akt, który nie kończy się ból, gdyż pozostaje w tych, którzy zostają z tyłu ".
Rodzaje depresji

Ciężka depresja może wpływać na osoby fizyczne i umysłowe zdolności, brak snu lub apetytu i uczucia rozdrażnienia.

Dystymia zapobiega osoby z funkcjonowania. Choć efekt dłużej trwały, ten typ jest uważany za mniej poważne, przez specjalistów od zdrowia psychicznego.


Depresja maniakalna (znany również jako Bipolar) wpływa na nastrój człowieka. Często osoba doświadcza szeregu emocji, które zawierają kombinację szczęścia i smutku.
Przyczyny depresji

Raporty twierdzą, że nie ma nauka ścisła, dlaczego depresja występuje, ale różne aspekty zostały zbadane:

Nierównowaga chemiczny, który wpływa na mózg
Zmiany w organizmie hormonów, jak menopauzy tarczycy lub ciążą
Genetyka
Stres przyczyniły się do problemów finansowych, utraty bliskich lub nadużywanie
Główne problemy zdrowotne, takie jak rak, choroby serca czy AIDS

Niezależnie od przyczyny, naukowcy ustalili, że do czynienia z depresją może być trudne. Jak oni kontynuować naukę chemii mózgu i wpływu leków antydepresyjnych będą one lepiej zrozumieć biochemiczny związek z depresją.

Uczucia smutku, radości, złości lub depresji i to naturalne emocje odczuwalne od czasu do czasu. Jeżeli którykolwiek z objawów ingerować umiejętności danej osoby do funkcji lub radzić sobie codziennie i trwają dłużej niż 2 tygodnie, może to być znak, by szukać pomocy w depresji.

Depresja może sprawić, że człowiek czuje się utraty kontroli nad ich życiem. Myśli, że objawy znikną i strach zwierzając się przyjaciółmi i rodziną mogą zostawić depresja pozostaje nierozpoznana. Poprzez zrozumienie tego, co jest depresja i rozpoznawanie oznak, osoba może zwrócić się o odpowiednią pomoc do zarządzania depresji.

Zobacz profil autora http://zdrowa-psychika.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach