Psycholog WarszawaPoważna depresja może wystąpić w wielu okolicznościach
forum psychiczne, forum psychiatryczne, forum psychologia

Zdrowa psychika, forum zdrowa psychika dotycząca psychologii zdrowia, higieny psychicznej oraz zaburzeń psychicznych.


You are not connected. Please login or register

Poważna depresja może wystąpić w wielu okolicznościach

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Poważna depresja może wystąpić w wielu okolicznościach, ale najczęściej występuje w tych dwóch sytuacjach:

Nagłe ciężkie straty w tej sytuacji jednostka odnotowała nagły, być może zaskakujący poważne straty. Ta strata może być śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, utrata przyjaźni lub innego procesu żałoby. W tym typie depresji, pacjent może jasno określić co jest tworzenie depresyjny nastrój.

Długotrwałe Wysoki poziom stresu W tej sytuacji pacjent jest w depresji, ale nie dość umieścić ich palcem na przyczyny, "Jestem przygnębiony, ale nie wiem dlaczego" stan. Wyobraź sobie prowadzenie kasetę wideo swojego życia, przegląd ostatnich 18 miesięcy. Spójrz na stres Ci byli pod, kwota odpowiedzialności, liczba ciśnień oraz ilości kłopotów. W rzeczywistej praktyce klinicznej, to przyczyna depresji występują częściej niż nagłej utraty. Ten rodzaj depresji skrada się na Ciebie. Kiedy ten rodzaj depresji jest doświadczony, cierpliwy oferuje komentarzy typu: "Nie wiem co się stało!" "Nie wiem, jak się czuję." "Moje uczucia są drętwe".


Twoje emocjonalne Hurt może poważnie zmienić swój chemii mózgu

Ludzki mózg działa, podobnie jak Twoim samochodzie, na płynach zwanych neuroprzekaźnikami. Tak jak twój samochód jest płyn hamulcowy i płyn przeciw zamarzaniu i transmisji i olej - twój mózg pracuje na tych neuroprzekaźników. Niektórzy dają nam energię, jak te związane z adrenaliną, niektóre ruchy ciała kontrolnych ("dopamina" jako przykład), a niektóre nastroju sterowania.

Neuroprzekaźnik mózgu, często wiąże się z depresją jest serotoniny. Serotonina jest mózg jest "olej", a zwłoczny neuroprzekaźnikiem który jest związany z snu, apetytu, energii, czujności i nastroju - żeby wymienić tylko kilka. Korzystanie z samochodu jako przykład, jeśli jedziemy nasz samochód do Kalifornii z prędkością 120 kilometrów na godzinę, uruchamiając silnik gorący przez długi czas, to oczywiście zużywają więcej oleju. Dopóki ile gazu, jednak będzie nadal działać. Załóżmy teraz, w naszej podróży, że dla każdych dwóch litrów oleju my spali, tylko zastąpić jedną kwartę. W tym czasie osiągnęliśmy Kalifornii bylibyśmy kilka kwarty niskie i nasz silnik będzie oczywiście przepracowany i przegrzany.

Podczas długotrwałego wysokiego stresu, mózg spala swoją 'oleju, serotonina, w szybszym tempie. BottomLine w depresji i stresu: Mózg spala się więcej serotoniny niż może ona zastąpić! W efekcie końcowym, po wielu miesiącach ciężkiej stres, mózg używa serotoniny szybciej niż może tworzyć / wymienić. Twój neurochemiczne poziom serotoniny spada i stajesz się przygnębiony.

Dowiesz się twój poziom serotoniny jest niski (a depresja jest tutaj) o następujących symptomów:

1
Najbardziej przygnębiony ludzie doświadczają budzenie się wcześnie rano, zwykle około 4:00 (rolnicy są zwolnieni). Serotonina, widzisz, kontroluje nasz cykl snu.

2
Koncentracja i uwaga będzie spadać. Dzieci z depresją i studentów czeka spadek ocen. Zaczniesz wprowadzenie dziwne rzeczy w lodówce (bowling ball jest rekord biuro!), Zapomnieć, dlaczego poszedł do spożywczego, i stają się bardzo zapominalski i roztargniony w pracy / domu.

3
Stracisz energię fizyczną. Możesz spać przez dziesięć godzin i wciąż będziesz kość zmęczona. Będziesz płakać w spadku kapelusz - jazda w dół drogi, robi potrawy, siedząc w pracy, itp.

4
Seksualne, apetyt i ogólny interes będzie szybko spadać. Będzie zatrzymać odbieranie telefonu, zatrzymać odwiedza przyjaciół / krewnych, i ciągnąć w ciemno.

5 Najbardziej niebezpieczne - Twoja prędkość umysł wzrośnie. Twój umysł będzie ścigać się temu, co wydaje się 200 mil na godzinę. Przygnębiony ludzie często mówią swoim lekarzem "Nie mogę dostać mój umysł się zatrzymać!" Minut budzisz się rano - będzie można go uruchomić.


Twój mózg będzie następnie obrócić się przeciwko tobie. Osiągnie w pamięci i wyciągnąć każdą złą pamięć może znaleźć - nadużywanie jako dziecko, nie relacji, itd. - wszystko, aby czuć się źle, a zwłaszcza do winy. Będziesz torturowana przez własnych myśli.
6
Jak szybkość umysł odbiera, "śmieciarka" przybędzie. Podczas gdy mózg jest już torturuje cię z przeszłością, będzie tworzyć / wymyślać nowe pomysły / myśli cię torturować. W każdym przypadku depresji, czy depresja pozostaje wystarczająco długo, otrzymają te same "śmieci" myśli ze swojego umysłu. Zostaniesz poinformowany:

- Jesteś ciężarem dla swojej rodziny / przyjaciół

- Już nie / rozczarowany swoją rodzinę

- Nikt tak naprawdę nie troszczy się o ciebie

- Twoje dzieci będą lepiej podniesiony przez kogoś innego

- Twoja rodzina będzie lepiej bez ciebie

- Twój małżonek będzie lepiej bez ciebie

- Idziesz szalony i nie ma nadziei

- Lepiej byłoby gdybyś nie był około

- Można byłoby lepiej żyje

- Powinieneś zabić

7
Jako część "śmieciarka", twój umysł będzie próbował cię jako niewygodny jak to możliwe. Możesz zostać zalane myśli o przemocy (wobec siebie i innych), to myślisz, że jesteś potępiony przez Boga, bo uważasz, że zasługują na ten warunek z jakiegoś powodu. Twoje śmieci będzie również powiedzieć, że jeśli szukać profesjonalnej pomocy (lekarz, psycholog, psychiatra, itd.), że będziesz zobowiązała się do instytucji zawsze.

8
Kiedy depresji, twój mózg zaczyna prowadzenie psychicznego "kasetę wideo" swoich najgorszych Hits / doświadczeń. Jeśli mąż, psychiczny taśma małżeństwa jest rozgrywana codziennie, tylko koncentrując się na najgorszych doświadczeń. Jeśli jesteś młody, to nagle staje się zaabsorbowany z wychowania, kto ma najlepsze buty gimnastyczne, ulubiony dla dzieci, samochód, który nigdy nie otrzymał. Częste jeśli nie stały myśli i troski o przeszłych problemów i zagadnień jest objawem depresji.


W skrócie, depresja jest neurochemiczne reakcja na stres ciężkim i długotrwałym, albo nagle na powierzchnię lub stopniowo pełzanie się na ciebie w ciągu wielu miesięcy. Leczenie tej ciemnej chmury jest dużo łatwiejsze niż myślisz.

Leczenie depresji przyspieszy regenerację

Leczenie depresji często obejmuje dwa programy jedna z użyciem leki antydepresyjne i inne naprawy szkód wyrządzonych przez miesiące "śmieci". We wszystkich dotychczasowych badań, najlepszym sposobem na odzyskanie z ciężką depresją korzysta z obu metod.

Leczenie Leki: Zapamiętaj przykład samochodowego, będąc kilka kwarty niski po uruchomieniu za gorąco zbyt długo. Depresja jest leczone w podobny sposób - dodajemy kilka litry oleju, aż poziom płynu (serotonina) jest normalne. W depresji, używamy leki przeciwdepresyjne "dodać" Mózg ropy naftowej, w większości przypadków, serotonina. Leki przeciwdepresyjne powoli zwiększa serotoniny w mózgu. Prozac, Zoloft, a najnowsza "Paxil" są leki przeciwdepresyjne, szczególnie wykonane w tym celu. Tworzą nową klasę leków przeciwdepresyjnych, leki z grupy SSRI, albo (na to gotowa?) Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Podobnie jak w samochodzie, jak twoje "olej" poziom idzie w górę, objawy zejść. Większość leków przeciwdepresyjnych wymaga co najmniej cztery do sześciu tygodni, aby zwiększyć poziom serotoniny znacznie chociaż można zauważyć poprawę po pierwszym tygodniu. Leków przeciwdepresyjnych, na SSRI na przykład, często przestać płakać czary w pięciu do siedmiu dni i zatrzymać "śmieciarka" w ciągu pięciu do dziesięciu dni.

Psychologiczne Leczenie: Psychologowie i terapeuci inne współpracować z Państwem, aby naprawić szkody wyrządzone przez "śmieci", pomaga uporządkować rzeczywistość od tego, co twój mózg żywił cię w ciągu ostatnich miesięcy wiele. Wiele osób uważa, iść do psychologa lub terapeuty polega r. na kanapie i rozmawiają o swoim treningu toaletowego w dzieciństwie - nonsens! Nowoczesne psychologowie są ekspertami w dziedzinie nie tylko chemii mózgu, ale jak naprawić "myślenie" szkód i odbudowy / rekonstrukcji pewność siebie. Kombinacja leków i terapii jest niezwykle skuteczny.

Zazwyczaj sukces leczenia ciężkiej depresji obejmuje zarówno leki i terapia z poradnictwa. Zarówno, możesz spodziewać się normalnego snu, aby wrócić najpierw, a następnie spowolnieniem prędkości umysłu i śmieciarka opuszcza.

Zobacz profil autora http://zdrowa-psychika.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach